CENNÍK

Aktuálny cenník 

    Vzhľadom na časovú vyťaženosť a snahu dojednať s klientom, čo najskorší a najvhodnejší možný termín terapie, poprosím klientov, s vopred rezervovaným termínom v prípade, že sa nemôžete dostaviť, o telefonické zrušenie, aby som daný termín ponúkol iným čakajúcim klientom. V opačnom prípade budem účtovať storno poplatok 10 Eur pri Vašej nasledujúcej návšteve. Vopred Vám ďakujem za pochopenie.

  • Kompletná manuálna terapia & Chiropraxia  50 Eur

kompletná anamnéza klienta, diagnostika na fyzickej úrovni

 – terapia využitím najvhodnejších metód pre daného klienta (myofasciálne a mäkké techniky, pasívny strečing, reflexológia a akupresúra)

 – odborná chiropraxia s napravením stavcov krčnej, hrudnej, bedrovej chrbtice, vyrovnaním pletenca paže a panvy, uvoľnením tuhých a tvrdých kĺbov na tele.

 – fyzioterapia, aromaterapia a základné informácie o zdravotnom stave

  •  Kompletná manuálna terapia & Chiropraxia  60 Eur

kompletná anamnéza klienta, diagnostika na fyzickej úrovni

 – terapia so zameraním na problémové časti daného klienta (myofascialne a mäkké techniky, pasívny strečing, reflexológia a akupresúra)

 – odborná chiropraxia s napravením stavcov krčnej, hrudnej, bedrovej chrbtice, vyrovnaním pletenca paže a panvy, uvoľnením tuhých a tvrdých kĺbov na tele

 – fyzioterapia, aromaterapia a základné informácie o zdravotnom stave

  • Chiropraxia – uvolnenie a napravenie kŕčnej chrbtice 30 min.  –  40 Eur

 – odborné chiropraktické uvoľnenie a napravenie oblasti krčnej chrbtice vyslovene pre akútne prípady 

  • Akupunktúra a diagnostika – 30 Eur 

– alternatívna diagnostika pomôže zistiť Váš momentálny zdravotný stav v tele na základe Tradičnej Čínskej medicíny a liečba Akupunktúrou sa odporúča zopakovať 3-6x podľa zdravotného stavu 

 

Uvedené časy sú orientačné a závisia tiež aj od telesnej konštitúcie zákazníka. V cene sú zahrnuté  použité terapeutické a hygienické pomôcky.

Ponúkam tiež odborné poradenstvo z oblasti Reflexológie, Fyzioterapie, Aromaterapie aj možnosť objednania produktov aromaterapie za účelom zdravotnej pomoci alebo na každodenne používanie.