CENNÍK

Aktuálny cenník 

    Vzhľadom na časovú vyťaženosť a snahu dojednať s klientom, čo najskorší a najvhodnejší možný termín terapie, poprosím klientov, s vopred rezervovaným termínom v prípade, že sa nemôžete dostaviť, o telefonické zrušenie, aby som daný termín ponúkol iným čakajúcim klientom. Vopred Vám ďakujem za pochopenie.

  •  Kompletná manuálna terapia & Chiropraxia, Akupunktúra  60 Eur

kompletná anamnéza klienta, diagnostika na fyzickej úrovni

 – terapia so zameraním na aktuálne problémové časti klienta (myofascialne a mäkké techniky, pasívny strečing, reflexológia a akupresúra)

 – odborná chiropraxia a mobilizácia stavcov krčnej, hrudnej, bedrovej chrbtice, uvoľnenie hrudného koša, zrovnávanie a rotácia pletencov paže a panvy, uvoľňovanie tkaniva, väziva a ligamentu kĺbov

 – fyzioterapia, aromaterapia a základné informácie o zdravotnom stave

  • Chiropraxia – uvoľnenie a napravenie krčnej chrbtice 30 min.  –  40 Eur

 – odborná chiropraxia a mobilizácia stavcov krčnej chrbtice vyslovene pre akútne prípady 

  • Akupunktúra a diagnostika – 40 Eur 

– alternatívna diagnostika pomôže zistiť Váš momentálny zdravotný stav v tele na základe Tradičnej Čínskej medicíny a liečba Akupunktúrou sa odporúča zopakovať 3-6x podľa zdravotného stavu 

Uvedené časy sú orientačné a závisia tiež aj od telesnej konštitúcie zákazníka. V cene sú zahrnuté  použité terapeutické a hygienické pomôcky.

Ponúkam tiež odborné poradenstvo z oblasti Reflexológie, Fyzioterapie, Aromaterapie aj možnosť objednania produktov aromaterapie za účelom zdravotnej pomoci alebo na každodenne používanie.