BAMBOO RELEASE, AROMATERAPIA

Záver terapie zvyčajne ukončuje krátka hĺbková masáž za pomoci vhodnej zmesi Aromaterapie a prírodného bambusu, ktoré zároveň zvyšujú efekt terapie.

  • uvoľňuje telesné toxíny, CO2 a kyslosť tela
  • znižuje napätie a uvoľňuje svalové uzly
  • aromaterapia pôsobí dlho po ukončení terapie

V súčasnej dobe je Aromaterapia čoraz častejšie použitá, hoci veľa ľudí ju stále nepozná. Aromaterapie ponúka veľa možností použitia v každodennom živote, a tiež pomoc pri zdravotných problémoch. Aromaterapia využíva oleje, esencie, vody alebo iné súčasti liečivých bylín z celého sveta na zlepšenie a posilnenie zdravotného stavu.

Aktuálny zdravotný stav je závislý nielen od životosprávy, fyzických, psychických, alebo duchovných aktivít.

Vône a jednotlivé substancie bylín nám ponúkajú viaceré spôsoby aplikácie:

  • externe – prostredníctvom masáží, zábalov, mastí, vodného kúpeľa, či inhalácie        
  • interneako doplnok potravy

Efekt využívame v prospech nášho fyzického, psychického zdravia a emocionálneho zdravia, očisťuje éterické časti tela, a vibrácie podporia aj duchovného rozvoja človeka.

Aromaterapia ponúka viacero spôsobov využitia prírodných esencií a olejov pre naše zdravie pokiaľ sa riadime jednoduchými pravidlami použitia. Jednoduchým použitím a aplikáciou sa môžeme rýchlo zbaviť rôznych bolesti, horúčky, zápalu, opuchov, alebo dosiahnuť uvoľnenie a upokojenie aktuálneho stavu. Do prostredia, v ktorom žijeme zároveň vnášame vyššie energie a dokonalú silu prírody.

Aromaterapia pôsobí v tele prostredníctvom prirodzených zmyslov a nervového systému na všetkých úrovniach: fyzickej, psychickej, energickej i duchovnej.

V Aromaterapii môžete hľadať pomoc stále: bolesti, zvýšená teplota, zápaly a infekcie, problémy s tlakom, nespavosť, psychické problémy, pomoc koncentrácie pri učení, alebo meditácii…

Najrozšírenejšie použitia sú: natieranie a masáž, aplikácia zábalu a obkladu, inhalácia pary, vodný kúpeľ, sauna, arómalampa, použitie mastí, olejov a iné.

Pri každom z uvedených spôsobov použitia Aromaterapie sa substancie z využitých produktov dostávajú hlboko do telesného tkaniva, kde dochádza okamžite k liečeniu.

Účinky aromaterapie

Účinky Aromaterapie sa prejavia u každého človeka osobitne, ale s istotou môžem povedať, že jej účinky  stále pôsobia na všetkých úrovniach.

Aromaterapia pôsobí zároveň detoxikačne (odstraňuje a znižuje toxíny) v jednotlivých častiach organizmu. V tele plnom toxínom a psychického, emocionálneho stresu sa zdravotné problémy prejavujú veľmi rýchlo. Človek stráca prirodzenú imunitu, je psychicky a emocionálne oslabený. Preto je nevyhnutná v prvom rade práve detoxikácia v organizme a odstránenie toxínov, CO2, zápalu, či infekcie, aby telo mohlo prirodzene fungovať.

Choroba a bolesť v tele vzniká aj z nedostatku telesnej energie v postihnutej oblasti. Pravidelné používanie Aromaterapie pomáha regulovať hladinu a obeh energie v tele. 

Klientom ponúkam poradenstvo v oblasti Aromaterapie a možnosť objednávok príp. zakúpenie výrobkov v salóne. Dlhoročne spolupracujem a používam výlučne aromaterapeutické produkty firmy Atok original so sídlom v ČR, www.originalatok.cz.